«1...1314151617...24»

Felhasználó
11 éve
Ma megyek bébaszarintani. Oridzsinál szőlőtlen kannás lesz azt hiszem. Szurkoljatok.

Csak még a péntekit pihenem ki. Akkor sört ittam nagyrészt, attól nagyon másnapos szoktam lenni. meg lecsúszott vagy 4-5 feles, nem emlékszem. Utána megállapítottam, hogy másnaposan víz és gyomorsav egyvelegét hányni rossz.

Felhasználó
11 éve
Jó rókázást!

Felhasználó
11 éve
X'D
Ez hülye :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Kicsit retrós hangulatban vagyok:
http://www.youtube.com/watch?v=r8pYAKM25Hc
Vigyázzatok magatokra!

Felhasználó
11 éve
Kicsit retrós hangulatban vagyok:
http://www.youtube.com/watch?v=r8pYAKM25Hc
Vigyázzatok magatokra!
Ez a szám élőben nagyot üt. mondjuk így felvételről is.

Felhasználó
11 éve
Me'g szombaton osszeha'nytam a szo'rakozo'hely ege'sz wcje't, az asztalt ahol ultunk e's a hely elott a ja'rda't. Ezt kb este 10kor. A vicc az hogy kb 1l bor pa'r korty sor es 1 palinka ment le, amine'l sokkal tobbet szoktam inni.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Me'g szombaton osszeha'nytam a szo'rakozo'hely ege'sz wcje't, az asztalt ahol ultunk e's a hely elott a ja'rda't. Ezt kb este 10kor. A vicc az hogy kb 1l bor pa'r korty sor es 1 palinka ment le, amine'l sokkal tobbet szoktam inni.
Ez hangulatfüggő. Hánytam már egy üveg (0.75 l) bortól, de volt, hogy fél üveg vodka, némi ouzo, egy sör, egy üveg pezsgő, pár deciliter haver által készített mindenbele "koktél" (pfujj) és két liter bor, mindez megtetézve egy... öhm... cigivel... meg se kottyant.

Felhasználó
11 éve
Én tegnap hánytam másfél deci kakaótól!! Most akkor én vagyok a legnagyobb király? ^^
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Én tegnap hánytam másfél deci kakaótól!! Most akkor én vagyok a legnagyobb király? ^^
Korai volt a kakaó, mert neked még tejcsi kell.

Felhasználó
11 éve
Az.
Apatej.

Orálisan és análisan is.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...1314151617...24»